Uptodown Android

3.35

Android cihazında istediğin tüm uygulamalar

4.6

428

104.1M

Bu uygulamayı oyla

Android işletim sistemleri için Uptodown’ın resmi uygulaması. Bu uygulama ile açıklamalara, ekran görüntülerine ve, elbette, uygulamalara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Her zaman her bir uygulamanın en son versiyonlarına ve güncellemelerine sahip olmanızı sağlar.

Her Türlü İçerik. Sınırsız uygulamalar, bahis uygulamaları, çoklu ortam uygulamaları ve herhangi bir sektör veya bölgeden rakipler.

Bütün Ülkeler. Tümüyle ücretsiz ve siyasi veya iş alanı gibi bölge sınırlamaları olmadan global erişim.

Bütün Cihazlar. Google Play’e ihtiyacınız yoktur; aslında, herhangi bir uygulamayı tarayıcınızdan indirebilir ve kurabilirsiniz.

Bütün Kullanıcılar. Google kaydı, eposta, hesap, kredi kartı veya ödeme gerektirmez. Sadece siz.

Uptodown Android'in ana arayüzünden, günün uygulamasına, yeni uygulamalar ve güncellemeler de dahil olmak üzere tüm önemli haberlere erişebilirsiniz. Ayrıca, günün uygulamasının görüntüsünün altında, tüm Android kategorilerine doğrudan erişebileceğiniz bir açılır menü bulabilirsiniz: video oyunları, mesajlaşma uygulamaları, video oynatıcılar, ofis yazılımı ... Herhangi bir uygulama arıyorsanız, burada olacak.

Uptodown, binden fazla farklı APK’yı depoladığı için, uygulama, bazı uygulamaların eski sürümlerine ve Google Play'de bulunmayan diğer sürümlere erişme imkanı sunar. Bu, pratik olarak herhangi bir uygulamanın eski sürümlerini (ve muhtemelen daha istikrarlı sürümlerini) yükleme seçeneğine sahip olduğunuz anlamına gelir. Kullanılabilen tüm sürümleri görmek için dosyanın altına ilerlemelisiniz.

Bu özellik sayesinde Uptodown Android, herhangi bir uygulamada ""geri alma"" imkanı sunar. Örneğin, Twitter'ı en yeni sürüme güncellediğinizi ve sevmediğinizi varsayalım. Sorun değil. Uptodown'daki dosyasından önceki sürümünü indirin ve sorun çözüldü.

Uptodown Android, binlerce farklı uygulamanın yanı sıra aynı uygulamaların eski sürümlerini indirmenize izin verdiği için Google Play gibi diğer uygulama indirme hizmetlerine ilginç bir alternatiftir. Buna ek olarak, Uptodown birçok geliştiricinin sunduğu geleneksel ekran görüntüleri yerine 'tarafsız ekran görüntüleri' sağlar. Bu özellik sayesinde kullanıcılar ne indirmekte olduklarını her zaman sadece bir bakışta anlarlar.
Erika Okumura tarafından
Gereksinimler

Android 3.0 ya da üstü sürümünü gerektirir.

Uptodown X