icon

Uptodown App Store

3.74 için
Android

4.4

4175

Android cihazında istediğin tüm uygulamalar

229.5M

Bu uygulamayı oyla

Bu, özel olarak Android için tasarlanmış Uptodown'un resmi uygulamasıdır. Artık kullanıcılar, uygulamaları orijinal APK dosya formatında hızlı ve güvenli bir şekilde doğrudan indirebilir. Üstelik otomatik güncellemelerin yanı sıra herhangi bir önceki sürüme geri dönme seçeneğine de sahip olacaksınız.

Uptodown, bölgesel veya ülkelere özel kısıtlamalar olmaksızın tamamen açık bir uygulama piyasasıdır. Ayrıca, herhangi bir kayıt ya da abonelik hizmetlerinden geçmek zorunda kalmazsınız. Aslında, bir Google Play hesabına bile ihtiyacınız yoktur. Ayrıca, uygulama indirmenin ve APK’nın kendi sunucularımızdan yüklenmesine izin vermenin de ötesinde; Uptodown ayrıca, eklenen OBB dosyalarıyla birlikte XAPK'ları da bulur. İndirdiğiniz tüm uygulamalar için yedek oluşturun, güncellemek istediklerinizi güncelleyin – hepsini de basit ve güvenilir bir ara yüzden gerçekleştirin.

Binlerce Android uygulamasının yer aldığı büyük bir katalogla birlikte, kendi oluşturduğumuz kurum içi ekran görüntüleri ve videolar dahil olmak üzere, uygulamalarda zengin içerikler sunuyoruz. Tüm içeriğimiz, hizmetlerimizde önceliğimiz olan tarafsızlık ilkesine sahip yazar ekibimiz tarafından yazılıyor.

Uptodown for Android, web tarayıcı sürümümüzün çok daha geliştirilmiş bir versiyonudur. Android kurulumları, uygulama yönetimi ve keyif alabileceğiniz uygulamaların eksiksiz listesi gibi akıllı telefonların ve tablet kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu tüm benzersiz özelliklere sahiptir.
Erika Okumura tarafından
Gereksinimler

Android 4.1 ya da üstü sürümünü gerektirir.

X